Școala INTUITEXT caută viteji vara aceasta!

Se aud povești ce descriu un loc magic unde copiii se adună pe calculatoare sau tablete și învăță prin joacă. De acasă, la bunici sau pe drumurile lungi, micuții devin voinicii care se distrează exersând tot ceea ce au parcurs la clasă.

Școala INTUITEXT invită toți vitejii să intre pe tărâmul educației prin joacă accesând www.scoalaintuitext.ro! Mai mult, vă oferim și o reducere la abonamentul de 3 luni până pe 10 iunie.

Totul online

Pentru copiii care își petrec timpul pe calculator sau tabletă le-am adus școala și distracția mai aproape. Astfel, super-părinții se asigură că prichindeii lor se vor amuza învățând din o sumedenie de jocuri ce nu-l vor plictisi. La final aceștia vor vedea performanța și progresul copilului, punctajele obținute sau activitățile preferate prin intermediul unor rapoarte detaliate.

Înțelepții povestesc despre pățaniile personajelor adorabile care îi ajută pe micuți să repete toată materia studiată la școală și le stimulează curiozitatea de a afla lucruri spectaculoase despre lumea în care trăim.

Sunt viteaz! Ce primesc?

Beneficiile pentru curajoși includ:

  • joacă și exersare pe tot parcursul vacanței de vară conform cu ceea ce au învățat la școală;
    • antrenament al atenției, memoriei, gândirii logice și inteligenței emoționale;
    • urmărirea pasiunilor și descoperirea altora noi;
    • petrecerea timpului într-un mod util și distractiv;
    • completarea cunoștințelor de la școală cu elemente de cultură generală.

Ceilalți copii se adună deja la Școala INTUITEXT și te așteaptă să aveți parte de o vacanță de poveste!

Nu uita de promoție – 3 luni de abonament la un preț foarte mic!

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *